Tule õpi hispaania keelt kommunikatiivsel meetodil Hispaania Majas!

Keeletasemed on Hispaania Majas jaotatud enamasti 30 akadeemilise tunni pikkusteks minitasemeteks, mis tähendab, et üks minitase kestab umbes kaks kuud. Kõige esimene algtase ehk A1 koosneb näiteks kolmest minitasemest (A1.1, A1.2 ja A1.3).

Meie õpetajad räägivad hispaania keelt emakeelena ning nende erialast kõrgharidust ilmestab pikaajaline kogemus hispaania keele õpetamisel. Nende jaoks, kes soovivad eestikeelset tuge, on meil ka õpetaja, kelle tundides saab abikeelena kasutada eesti keelt. Meie jaoks on kõige olulisem tagada keeleõppe kõrge kvaliteet ning luua keeleõpet soodustav keskkond. 

Hispaania Majas hakkad hispaania keeles suhtlema juba esimesest tunnist alates! Kommunikatiivse keeleõppe eesmärk on arendada õpitavas keeles suhtlusoskust. Kommunikatiivse keeleõppega tunnis arendatakse võrdselt õpilase kuulamis-, lugemis-, kirjutamis- ja suhtlusoskust. Tunnis õpitakse teemasid, millega õpilane igapäevaselt kokku puutub (nt. poes käimine, kohvikus tellimine, hotelli broneerimine jne). Kommunikatiivse keeleõppe tunnis, nagu nimigi ütleb, on põhiline rõhk omavahelisel suhtlusel. Seepärast kasutavad meie õpetajad tunnis palju vestlusharjutusi ja mänge, et õpilane saaks end võimalikult palju hispaania keeles rääkida. Keeleõppe arendamiseks ja rikastamiseks seostavad õpetajad teemasid õpilaste isiklike kogemustega hispaaniakeelses maailmas ning annavad nippe ja nõuandeid, kuidas tekitada endale keelekeskkond ka väljaspool klassiruumi.

Miks õppida hispaania keelt?

Kui on üks oskus, mis avardab korraga maailmapilti, annab olulise konkurentsieelise tööturul ning treenib kuulamisoskust ja mälu, siis on see uue võõrkeele õppimine. Hispaania keel, millel on ligi 500 miljonit rääkijat maailmas, on suurepärane valik nii neile, kes juba mõnda lisakeelt räägivad kui ka neile, kelle jaoks see oleks esimene võõrkeel, mida õppida. Kas teadsid, et teise keele õppimine mitmekordistab ka sõnavara sinu esimeses keeles ning arendab otsustamisvõimet ja loovate lahenduste leidmist?

Kui Sulle pakub huvi Hispaania või Ladina-Ameerika kultuur, gastronoomia, ajalugu ja kirjandus, siis keeleoskusega saaksid lugeda kõige selle kohta otse allikast. Rääkimata sellest, et Sul on ainulaadne võimalus suhelda laiema hulga inimestega nii isiklikus kui ka tööelus. Sealt võivad alguse saada sõprussuhted terveks eluks. Reisides saad osa saada elamustest nagu kohalik ning miks mitte kasutada vabadust asuda elama või tööle mõnda hispaania keelt kõnelevasse riiki.

Hispaania Maja – Hispaania keele ja kultuuri keskus

Kui on üks oskus, mis avardab korraga maailmapilti, annab olulise konkurentsieelise tööturul ning treenib kuulamisoskust ja mälu, siis on see uue võõrkeele õppimine. Hispaania keel, millel on ligi 500 miljonit rääkijat maailmas, on suurepärane valik nii neile, kes juba mõnda lisakeelt räägivad kui ka neile, kelle jaoks see oleks esimene võõrkeel, mida õppida. Kas teadsid, et teise keele õppimine mitmekordistab ka sõnavara sinu esimeses keeles ning arendab otsustamisvõimet ja loovate lahenduste leidmist?

Kui Sulle pakub huvi Hispaania või Ladina-Ameerika kultuur, gastronoomia, ajalugu ja kirjandus, siis keeleoskusega saaksid lugeda kõige selle kohta otse allikast. Rääkimata sellest, et Sul on ainulaadne võimalus suhelda laiema hulga inimestega nii isiklikus kui ka tööelus. Sealt võivad alguse saada sõprussuhted terveks eluks. Reisides saad osa saada elamustest nagu kohalik ning miks mitte kasutada vabadust asuda elama või tööle mõnda hispaania keelt kõnelevasse riiki.

Kuid Hispaania Maja on palju enamat kui üks keeltekool. Me ei õpeta kõigest keelt rääkima, vaid seda tunnetama läbi kõige selle, mida hispaania kultuur endas kätkeb. Meie uksed on alati lahti kõikidele hispaania keele, kultuuri ja toidu armastajatele.

Hispaania Maja kool ja Hispaania maitsete pood asuvad 18. sajandil ehitatud Sprinckthali suvemõisas Tondi südames, kus paistab nüüd alati päike!

Lähemalt saad lugeda Hispaania Maja lugu meie blogist.

Hispaania keele kursus Hispaania Majas on Sulle, kui

   > soovid oma ellu lisada midagi uut ja põnevat

   > soovid Hispaaniasse ja Ladina-Ameerikasse reisides saada ehedam kogemus

   > soovid kohe esimesest tunnist hispaania keeles rääkima hakata

   > plaanid tulevikus hispaania keelt kõnelavasse riiki elama ja/või tööle asuda

   > Sind huvitab ehe hispaania ja ladina-ameerika kultuur ja inimesed

   > soovid õppida hispaania keelt emakeelena kõnleva õpetajaga

   > soovid hoida oma aju aktiivsena

   > soovid tutvuda uute põnevate inimestega

 

See ei ole Sulle, kui

   > Sa arvad, et kodutöö on mõttetu

   > Sulle ei meeldi oma mugavustsoonist väljuda

   > soovid õppida traditsioonilisel meetodil eesti keele baasil

   > Sa arvad, et keele edukaks kasutamiseks pead kohe kõigest 100% aru saama

   > soovid õppida omas tempos ja oma graafiku järgi, sel juhul loe lähemalt eratundide kohta siit

Hispaania keele kursused alates 375 eurot (30 akadeemilist tundi).

¡Fantástico regalo! Osta korraga 4 taset ja saad LISAKS nädalase hispaania keele kursuse HISPAANIAS (väärtus 305 €)!

Meiega saad hispaania keelt õppida ka Hispaanias kohapeal. Sukeldu hispaania keelde ja Hispaania kultuuri nii Hispaania Majas Tondil kui ka mõnes meie partnerkoolis Hispaanias või Ladina-Ameerikas. 

Tutvu hindadega ja registreeri end kursusele siin.

 

Hispaania Maja on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Hispaania Majal on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud koolitusluba (võimalus taotleda tulumaksutagastust).

“Ma olen väga tänulik Hispaania Maja perele, et mul on võimalus “põgeneda” Imelisse Keelemaailma! 🙂 Hispaania keele õppimiseks on Hispaania Maja kõige parem koht! Alates esimesest korrast, kui mulle avati uks, võeti mind vastu nagu ammust sõpra! Ei saa mainimata jätta ka minu lemmikpoodi selles hubases majas, kust saab alati kaasa osta head ja paremat! :)” — Märts, 2022

Reisin palju, nii töö tõttu kui ka puhtast kultuurihuvist. Hispaania keele oskus on minu maailma palju avardanud. Hispaania Majas on keelt õppida alati lõbus – grupid on väikesed ja õpetajad erinevatest hispaaniakeelsetest riikidest, igaüks oma iseloomu ja teadmistepagasiga. Tänu Hispaania Maja kontaktidele olen saanud õppida ka partnerkoolides Cádizes, Valencias ja Toledos. Keel suhu otse allikast!” — Juuni, 2022

 

Kursuse ülesehitus on tasakaalus: parajalt on aega pühendatud erinevatele harjutustele nagu kuulamine, kirjutamine, rääkimine ja grammaatika. Suur tänu, et olete suurepärased ja aitate mul uut keelt õppida!” — Märts, 2020

“Lendasin USAst Euroopasse ja nägin lennukiaknast Kuubat. Tekkis tohutu tahtmine sinna reisile minna, aga selleks oli vaja natuke keelt ka osata. Google aitas leida Hispaania Maja ja Neftali võlus proovitunniga ära.” — Veebruar, 2019

“Tunnid läksid suurepäraselt, teadmisi on kindlasti rohkem, hakkan juba lihtsamatest tekstidest natuke aru saama ja isegi hispaania keeles mõtlema. 🙂 Suured tänud Leonardo ja Neftali’le, õppida nendega oli ülivahva ja oli selline tunne, et ei õpilasena ei peagi üldse vaeva nägema – saab lihtsalt hästi aega veeta õpetajat kuulates, ja keel jääb millegipärast ise meelde. 🙂 Ootan väga järgmist kursust!” — September. 2018

“Kuna lähiajal Hispaaniasse või Lõuna-Ameerikasse sõita on veisi keeruline, siis läbi keeletundide saame me iga nädal sinna pisikese hüppe teha 🙂” — Aprill, 2020

“Ei saa üle ega ümber, et keeleõpe nõuab püsivust ja rutiinset pühendumust grammatika omandamisele ja sõnavara rikastamisele. Hispaania Maja rõõmsad õpetajad suudavad muuta keeletunnid meeldivaks vestlusringiks, kus keeleõpe käib käsikäes kultuurivahetuse ja lõbusate debattidega. Keeleoskuse aluseks on julgus rääkida ning seda toetab Hispaania Maja õppemetoodika suurepäraselt. 2 korda nädalas Tondil tunnis käimine on tore rutiin.Ootan juba uut kooliaastat! 🙂 ” — Märts, 2022

16.04.2021 — Äripäeva Toidueri — Autentse Prantsuse, Hispaania ja Itaalia toidu otsingul

30.04.2021 — TV3 — Hispaania Majas käib keeleõpe koos särtsakate gurmeemaitsetega

09.03.2021 — Interalmería TV — Manuel Neftali. Almería is different

22.07.2020 — Delfi — Hispaania Majas pakutakse rohkem kui keeleõpet

24.01.2020 — Õpetajate Leht — Hispaania ehedus Kristiine veerel

15.08.2019 — Delfi Reisijuht — PÕNEV TEADA l Millega on Eesti võitnud siin elavate välismaalaste südamed?

09.08.2019 — Kristiine Leht — Hispaania ehedus Kristiine veerel

14.05.2018 — TV3 — Eesti otsib superstaari

13.03.2019 — ETV+ — Buenos dias! В Эстонии проходит фестиваль испанской культуры

13.03.2019 — RNE — Marca España

07.01.2015 — Õpetajate Leht — Kuus nõuannete parima hispaania keele kursuse leidmiseks

30.08.2012 — Kinobussi Youtube’i kanal — Hispaania Maja kutsub: Õpi meiega hispaania keelt!

20.05.2011 — Eesti Päevaleht — Araabia kevad Hispaanias?

2010 — Canal Sur — Andaluces por el Mundo

22.09.2010 — Eesti Päevaleht — Distantsilt: pildikesi Eestist

14.09.2009 — ETV — Tööotsija

Kui palju maksab kursus?

Üks 30 akadeemilist tundi kestev kursus maksab 375 €.

Kui kaua kestab üks kursus?

Kui tunnid on kaks korda nädalas korraga 90 minutit läbib 30 akadeemilist tundi kahe kuuga.

Mis keeles toimub õpe?

Õpe toimub alates esimeset tunnist hispaania keele baasil. Kui väga hätta jääb, siis saab kasutada abikeelena inglise või eesti keelt (sõltub õpetajast).

Mis rahvusest on meie õpetajad?

Enamik meie õpetajad on Hispaaniast, lisaks veel Ecuadorist ja Eestist.

Mis juhtub, kui mul ei ole võimalik tundi tulla?

Puudumise korral saadab õpetaja alati meilile materjalid, mis tunnis tehti ning kodused tööd järgmiseks korraks. Need tuleks iseseisvalt läbi töötada ning küsimuste korral saab alati õpetajalt abi küsida. Kui tundi ei ole võimalik kohapeale tulla, aga on võimalik Zoomi vahendusel osaleda, siis tuleks sellest õpetajat teavitada vähemalt 24 tundi enne.

Mitu taset ma pean läbima, et saavutada suhtlustase?

Terve A1 (koosneb 3 kursusest) ja A2 (koosneb 4 kursusest) tase, aga kui sa tahad, et keel kinnistuks nii, et ta peale paari kuud mitte kasutamist see täiesti meelest ära ei läheks, siis tasuks õppida vähemalt B1 taseme (5 kursust) lõpuni.

Kas on võimalik enne kursusega liitumist tutvuda meie õppemeetodi ja kooliga?

Jah, korraldame regulaarselt tasuta proovitunde nii veebis kui kohapeal.

Olen varem kunagi õppinud hispaania keelt, aga ei ole kindel, mis tase mul nüüd on. Kuidas ma tean, mis grupiga liituda?

Kui ei ole oma praeguses tasemes päris kindel, siis on võimalik tulla tasemetestile, mille viib läbi mõni Hispaania Maja õpetaja. Tasemetest koosneb nii suulisest kui kirjalikust osast ning selle jaoks peaks varuma 30-40 minutit ja 25€. Proovitunni järel oskab õpetaja õelda täpselt, mis teemad on juba selged ja mis vajab üle vaatamist. Nii saab olla kindel, et õpingud jätkavad sealt, kus pooleli jäi.

Kas kursuse eest saab tasuda ka ettevõte?

Jah, saab küll.

Kas ma saan kursusel osaleda Töötukassa kaudu?

Jah, me oleme Töötukassa koolituskaardi partner.

Millal on hea aeg alustada hispaania keele õpinguid?

Mida varem alustad, seda kiiremini saavutad vabaduse suhelda hispaania keeles. AGA kui Sul hetkel mahub kalendrisse ainult hispaania keele tunnid, aga mitte aeg, mil koduseid ülesandeid teha ja tunnis õpitut kinnistada, siis on parem liituda järgmise kursusega.

Kui suur on iseseisva töö maht?

Hea oleks panustada vähemalt kaks tundi nädalas. Sinna alla kuulub koduste ülesannete tegemine, sõnade õppimine, tunnis selgitatu kinnistamine ning võimalusel praktiseerimine. Muidugi mida rohkem tunde panustad seda kiiremini tulevad ka tulemused. Loe meie blogist lisaks, kuidas luua endale rikkalik keelekeskkond väljaspool klassiruumi või milliseid toetavaid õppematerjale varuda endale meie raamatupoest.

Kas õpetate hispaania keelt ka ettevõtetes kohapeal? Mis kasu sellest ettevõte saab?

Lisaväärtus töötajatele. Paremad meeskonnasuhted.

Kui mul on veel küsimusi, siis kuidas saan teiega ühendust võtta?

Meile võib helistada 55696426 või kirjutada info@hispaaniamaja.ee.  Alati saab tulla ka kohapeale meie koolimaja- ja perega tutvuma.

Ikka veel kõhkled? Tule võta osa hispaania keele tasuta proovitunnist! Proovitund on hea võimalus näha, kuidas toimub hispaania keele õpe Hispaania Majas. Õpilased haaratakse hispaaniakeelsesse maailma ning muud keeled jäävad klassiruumi ukse taha.

Hispaania keele proovitund sobib nii algajatele kui ka neile, kellel on olemas juba eelnevad teadmised, kuid kes kahtlevad, kas on võimalik õppida hispaania keelt hispaania keeles või kes tahavad rohkem teada saada meie õpetamismeetodi kohta. Proovitund on tasuta ja kestab 60 minutit. Pane end siin kirja.

Hispaania Maja

Tondi 42, Tallinn

+372 5562 6496

info@hispaaniamaja.ee