Hispaania Maja on koht, kuhu on oodatud kõik Hispaania ja Ladina-Ameerika kultuuri huvilised. Korraldame regulaarselt raamatuklubisid, veini- ja kultuuriõhtuid ning palju muud põnevat. On üritusi nii eesti kui ka hispaania keeles. Rõõmsa kohtumiseni Hispaania Majas! 

Samuti on võimalilk keelehuvilistel tulla tasuta hispaania keele proovitundi. Rohkem infot nende kohta leiad siit!

SEMINAR – hispaania keele õpetamiseks üldhariduskoolides | Maksumus 540 € (sis. km) | 21.-23. august 2024

Kas oled värskelt hispaania keelt õpetama asunud pedagoog ning sooviksid end tunda klassiruumis enesekindlamalt? Sooviksid saada rohkem oskusi, kuidas viia tunde läbi nii, et aasta lõpuks oleks õpilastel tulemused ning samas oleks õppeprotsess nauditav? Või oled õpetanud hispaania keelt juba mõnda aega, aga sooviksid saada uusi ideid tunnis kasutamiseks ning saada tuttavaks teiste hispaania keele õpetajatega üle Eesti? Siis on augustis toimuv hispaania keele õpetajate seminar mõeldud just Sulle! 

Kolme sisutiheda päeva seminari sisu on kokku pannud meie 17-aastase kogemusega õpetaja Leonardo Unda pidades silmas õpetamist üldhariduskoolides, kus ta on ka ise töötanud. Teemad keskenduvad hispaania keele õpetamise põhilistele aspektidele ning sisaldab palju näiteid ja praktilisi ülesandeid. Samuti tutvustame peamiste õppematerjalide plusse ja miinuseid, mida erinevates kooliastmetes kasutada. Seminar toimub inglise keeles, seega sobib väga hästi ka neile, kes on ise alles hispaania keelt omandamas.

 

KOOLITUSE KAVA

1. PÄEV – Hispaania keele grammatika õpetamine

2. PÄEV – Dünaamikad klassiruumis ning audio- ja videomaterjalide kasutamine

3. PÄEV – Õpilaste hindamine ja lisamaterjalide kasutamine 

Täpne seminari sisu ja ajakava saadetakse registreerunud osalejatele e-posti teel 5. augustiks. 

Koolituse maht on kokku 18 akadeemilist tundi. 

Aita meil palun ka teiste õpetajateni jõuda. Saada neile see veebilink või prindi välja plakat ja pane kooli stendile. Faili leiad siit.

KOOLITUSE MAKSUMUS

Kolme päevase koolituse maksumus on 540 EUR (hind ilma KM 442.62 EUR).

Hinna sees on kohvipausid ja ühel päeval ka lõuna. 

Küsimuste korral kirjuta meile koolitused@hispaaniamaja.ee või helista +372 51 985 800. Kõnedele vastab meie õppekoordinaator Anne Kuldmäe. 


MILLISEID ÜRITUSI HISPAANIA MAJALT VEEL OOTAD?


Kui soovid meie ürituste kavaga kursi olla, siis liitu Hispaania Maja uudiskirjaga ning järgi meid nii Facebookis kui ka Instagramis.