Hispaania Maja on koht, kuhu on oodatud kõik Hispaania ja Ladina-Ameerika kultuuri huvilised. Korraldame regulaarselt raamatuklubisid, veini- ja kultuuriõhtuid ning palju muud põnevat. On üritusi nii eesti kui ka hispaania keeles. Rõõmsa kohtumiseni Hispaania Majas! 

Samuti on võimalilk keelehuvilistel tulla tasuta hispaania keele proovitundi. Rohkem infot nende kohta leiad siit!

AVATUD USTE PÄEV Hispaania Majas | TASUTA | Reede, 14. juuni 2024 kell 11.00 - 18.00

Tule tutvu Hispaania Majaga!

Hispaania on üks imeline maa, kus on nii palju avastada! Kujuta ette seda kultuuri ja neid kohtumisi, mis Sinu ees lahti rullub, kui Sa vaid mõistaksid nende keelt! Ja Ladina-Ameerika? Jaa! Nii imeliselt mitmetahuline ja põnev! Hispaania keelt räägib neljal kontinendil emakeelena ligi 500 miljonit inimest. Kas sooviksid osata nendega suhelda?

14. juunil avame Sulle oma uksed ning osa on võimalik võtta osa tasuta proovitundidest, testida oma keeletaset, tutvuda lähemalt meie koolimaja, õpetajate ning õppimisvõimalustega nii Hispaania Majas kui ka meie partnerkoolides Hispaanias. Ning muidugi tutvuda meie Hispaania maitsete ja õppematerjalide valikuga.

VAATA AVATUD USTE KAVA SIIN. Sel päeval saad lisaks tasuta proovitunnile teha ka tasuta tasemetesti (kohtade arv piiratud).

Hispaania keele TASUTA proovitunnid 

14.00 proovitund täiskasvanutele 

16.00 proovitund täiskasvanutele 

Hispaania keele TASUTA tasemetestid

11.00 l 13.00 – TASEMETESTID (tasuta, tavahind 25 € l vabade aegade arv piiratud!)

15:00 Hispaania Maja ja mõisatuur

Avatud uste päevadel on poes kõik tooted 10% soodsamad (v.a. alkohol)!

Parkimine maja taga hoovis tasuta.

 

PS! Sel õhtul kogunevad meie õpilased ka ühiselt pika laua taha, et koos semestri lõppu tähistada. Oled oodatud nendega ühinema.

SEMESTRI LÕPUPIDU | TASUTA* / 10 € | Reede, 14. juuni 2024 kell 18.00

Tähistame koos edukat semestri lõppu!

 

Kutsume Sind koos Hispaania Maja pere ja teiste õpilastega koos tähistama 2023/2024. õppeaasta lõppu ühise pika laua taga! 

 

* Õhtune lõpuüritus on tasuta 2023/2024 kursustel osalenutele ning keelereisidel käinutele. Teistele Hispaania Maja sõpradele ning kaaslastele on piletihind 10 eurot. Selle eest saab nii paellat kui ka suupisteid. Kõrvale saab osta limonaadi või häid Hispaania veine.

Oled Hispanaia Maja õpilane või osalesid viimasel õppeaastal meie keelereisil Hispaanias? Vaata siia, et end üritusele kirja panna ja meile tagasisidet anda!

PANE END KIRJA SIIN:


Kui soovid meie ürituste kavaga kursi olla, siis liitu Hispaania Maja uudiskirjaga ning järgi meid nii Facebookis kui ka Instagramis.