Hispaania keele kursused Hispaania Majas on mõeldud kõigile, kes soovivad midagi enamat kui lihtsalt hispaania keelt õppida. Kes soovivad lisaks grammatikareeglite ja sõnavara selgeks saamisele saada aimu ehedast hispaania keele hingest ja kirest. Mitte ainult õppida rääkima seda ilusat keelt, vaid tunnetada seda läbi kõige selle, mida hispaania kultuur endas kätkeb. 

Meil on 12 aastat kogemust hispaania keele õpetamisel Eestis ning oleme end pidevalt täiendamas, et pakkuda õppimiskogemust, mis oleks sama rikkalik kui keel, mida õpetame. Lisaks keelekursustele kõikidele tasemetele leiab meie juurest suurima hispaania keelele pühendatud raamatupoe Eestis, mida täiendab ka gurmeenurk täis ehedaid Hispaania maitseid. 

Meie juurde on oodatud kõik – oled Sa siis juba varem õppinud hispaania keelt või on see Sulle “iseenesest” külge hakanud või oled alles alustamas oma teekonda hispaania keele põnevas maailmas. 


Siit leiad TUNNIPLAANI TÄIESTI ALGAJATELE l TUNNIPLAAN KÕIKIDELE ÜLEJÄÄNUD TASEMETELE 

Kursuseid planeerides üritame alati arvestada õpilaste soovidega. Huvi või lisaküsimuste korral kirjuta meile koolitused@hispaaniamaja.ee või helista +372 51 985 800. Kõnedele vastab meie õppekoordinaator Anne.