Keelereisid Hispaaniasse

Keelereisid Hispaaniasse
Keelereisid Hispaaniasse
Keelereisid Hispaaniasse
Hispaania Valencia

Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd juba mitu aastat. Seekord kutsume Sind meiega hispaania keelt õppima kevadel Málagasse, Sevillasse, Valenciasse ja Cádizisisse!  Sügisel on meil valikus ka täiesti uued sihtkohad – San Sebastian, Madrid ning Toledo. Liitu meiega!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid? Anna oma huvist teada siin!


MILLAL?

Málagas 8-12. aprill 2024 (reisikuupäevad 7-13. aprill 2024)

Sevillas 15-19. aprill 2024 (reisikuupäevad 14-20. aprill 2024) Samal nädalal toimuvad kuulsad Feria de Sevilla pidustused!  Kursusele on oodatud ka täiesti algajad!

Valencias 22-26. aprill 2024 (reisikuupäevad 21-27. aprill 2024) UUS SIHTKOHT! Loe lähemalt siin!

Cádizis 6-10. mai 2024 (reisikuupäevad 5.-11. mai 2024)

***

San Sebastianis 16-20.september  2024 (reisikuupäevad 15-21.september 2024)

Madridis 23- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september-5.oktoober 2024)

Málagas 4-8. november 2024 (reisikuupäevad 3-9. september 2024)

Kui need kuupäevad ei sobi Sulle, siis on võimalik minna ka muudel aegadel iseseisvalt. Märgi registreeerimisvormis oma eelistatud kuupäevad ja sihtkohad!

REISISELTSKOND?

Hispaania keele- ja kultuurihuvilised ja Hispaania Maja esindaja. Vajalik on varasemalt iseseisvalt reisimise kogemus ja oskus ise võõras linnas orienteeruda. Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv õpilasi, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.

KAS KURSUSELE ON OODATUD KA ALGAJAD?

Jah! Hispaania on suurepärane koht, kus alustada oma hispaania keele õpinguid! Meie partnerkoolis Sevillas algavad kursused täiesti algajatele igal nädalal aastas, teiste sihtkohtade puhul sõltub nädalast. Huvi korral kirjuta meile. Soovi korral võid ka võtta enne keelereisi ühe algajate kursuse Hispaania Majas.

KURSUSE HIND?

2024. aastal toimuvate keelekursuse hinnad Hispaania Maja õpilastele ja varem meie keelereisil osalenutele on 285 €. Kõikidele ülejäänutele 305 €.

! Varajase tellija soodustus sügisreisidele kuni 10. aprillini -20 € kui tasuda kogu keelereis korraga. Hispaania Maja õpilastele 265 € ja teisetele 285 €.

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest (Valencias 25 €). Kui osaled kursusel nii Málagas, Sevillas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks igas linnas ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

KURSUSE MAHT?

Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni ning kokku on 20 keeletundi nädalas / 1 tund = 50 min. Tunnid on tavaliselt 9.15-13.00.

Võimalik on tulla üheks nädalaks või jääda kauemaks ning õppida igal nädalal erinevas linnas (nt üks nädal Málagas ja teine Cádizis). Nii saad osavamaks hispaania keeles ning samuti õpid tundma erinevaid Hispaania linnasid.

KURSUSE HINNAS EI SISALDU LENNUPILETID EGA MAJUTUS!

Soovi korral saad valida majutuse partnerkooli poolt pakutud variantide hulgast (sh kodumajutus ja tuba jagatud korteris, hinnad alates 170€ / 6 ööd) või saad endale sobiva otsida omal käel.

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

KURSUS_hispaanias

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.15 (ajagraafik võib veel muutuda) ning kestavad kella 13.00.

Mis on kursuse hinna sees?

Malaga keeltekool

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST MÁLAGAS

Meie partnerkool Málagas on üks paremaid hispaania keele koole riigis.

Hispaania Maja õpilased on seal ka enne õppinud ning tulnud tagasi rõõmsa ja enesekindlana. Meie partnerkool Málagas on mõnusalt väike nagu Hispaania Majagi ning pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele. Ja muidugi ei puudu keeleõppe juurest ka kultuuriprogramm, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida. Samuti annab keelekeskkonnas keele õppimine ja selle praktiseerimine lisaks julgusele uues keeles kõneleda ka lisamotivatsiooni seda keelt edasi õppida. Ja muidugi ei jää ka keeleoskus tulemata!

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.15 (ajagraafik võib veel muutuda) ning kestavad kella 13.00.

ASUKOHT

Meie partnerkool Málagas asub vanalinnas aadressil Santa Lucia 7.

cadizi kool

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST CÁDIZIS

Õpe toimub kaasaegsete materjalidega ning kõrgel tasemel õpetajad töötavad kire ja vaimustusega. Peale tunde on kooli poolt organiseeritud mitmekesised sotsiaalse- ja vaba aja veetmise võimalused keelekümbluse eesmärgil.

Kool asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel rannast. Samuti on koolil katuseterrass, köök, mida õpilased saavad kasutada ning ruum puhkamiseks ja iseseisvaks õppimiseks.

Ka Cádizis on Hispaania Maja õpilased enne õppinud. Meie partnerkool Cádizis kuulub samasse perekonda meie partnerkooliga Málagas. Mõlemad on mõnusalt väiksed ja pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele. Me soovitame kindlasti kultuuriprogrammist osa võtta, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida ja oma keeleoskus proovile panna! See nädal Cádizis teeb sinu keeleoskusega imet!

ASUKOHT

Meie partnerkool Cádizis asub vanalinnas aadressil C. Acacias, 25.

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

MÁLAGA

MALAGA

Málagat külastades tunned kindlasti linnast õhkuvat külalislahkust. Selle Vahemereäärse linna kliima kutsub sind aastaringi õppima. Málaga on Picasso sünnikoht, siit leiab palju muuseume ja kultuuri, kuid samas ka suurepäraseid ostlemise kohti jne.

Málaga asub päikeserannikul (Costa del Sol). Linna ajalugu ulatub 2800 aasta taha, mis teeb Málagast ühe vanima püsiasustusega linnu maailmas.

Málagas on pehmed talved (jaanuari päevane temperatuur on 12-20 °C) ja kuigi suved on palavad, aitavad Vahemerelt puhuvad tuuled päikesepaistet nautida. See on üks väheseid linnu Euroopas, mis on aasta ringi “roheline”.

Sügis on Málaga külastamiseks suurepärane aeg – ilm ei ole enam suviselt kuum, kuid sooja suve on endiselt tunda, kui Eestis on juba sügiseselt rõske.

Hispaaniale kohaselt toimub Málagas palju festival, nende hulgas Málaga filmifestival, mis on pühendatud täielikult Hispaania filmidele.

Loe Málaga kohta lisaks meie blogist

> Katrin Lääne õppis 2021. aasta oktoobris-novembris kaks nädalat meie Málaga partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit.

> Vaata blogist järgi ka 7 kohta, mida Málagasse reisides kindlasti külastada.

> Siia oleme kirja pannud veel 8 kohta, mida Málagas külastada.

Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! 🙂 Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.

PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Oleme välja valinud mõned põnevad tegevused, mis aitavad Málagat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Kõike sellest nimekirjast küll kogeda ei jõua, aga juba pooltel tegevustel osalemine toob kaasa kauakestvaid mälestusi.

Konkreetne päevaplaan selgub siis, kui reis hakkab lähenema, kuid proovime plaani võtta valiku näidisprogrammis olevatest tegevusest.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on lisatasu eest. Kui Sa tuled Málagasse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

Valikulise kultuuriprogrammi võimalikud tegevused - sõltuvalt nädalast :

KEELEÕPE HISPAANIAS

Tahad teada, kuidas on õppida hispaania keelt Hispaanias? Loe meie 2021. aasta suve Toledo reisi kohta blogist.

MAJUTUS

Pakume välja kaks majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Málagas asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

Kodumajutus

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas:

Koos hommiku- ja lõunasöögiga 270 € / inimese kohta

Lisaöö: 50 €

 

Jagatud korter

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd: Ühekohalises toas 207 € / inimese kohta

Lisaöö: 35 €

SEVILLA

Legendi järgi asustas Sevilla Herakles. Sevillas elavad los sevillanos, soojad ja külalislahked inimesed, kes teavad, kuidas hoida traditsioone ja samas kasutada ära kaasaegseid võimalusi ja trende. Kuigi Sevilla on väga ajalooline linn, ei saa kindlasti külastamata jätta ka kaasaegse arhitektuuri unikaalset näidet Las Setas.

Sevillas on palju üliõpilasi, teatreid ja kontserdipaiku. Sevillas on üks värvikamaid ja paremini säilinud vanalinnu maailmas. Seal võib samaaegselt rännata läbi mitme sajandi ja kultuuri. Vanalinnas asub kolm UNESCO maailmapärandisse kuuluvat kohta. Sevillas on palju vaatamisväärsusi, muuseume, parke ja aedasid.

Kuid Sevilla ei saa läbi flamenkota. Mis on Andaluusia kultuuri tundma õppimiseks veel parem viis, kui ühendada keeleõpingud flamenkoga? Vaadake hispaania keele ja flamenco kursuse kohta lisainfot.

Sevillas toimub aastaringselt festival, mõned neist on seotud religiooni ja kultuuriga, teised folkloori ja traditsioonidega.

Ükski festival ega muu meelelahutus ei saa toimuda ilma söögita. Käige baarist baari ja ja proovige kohalikke tapaseid (väikseid portse erinevaid snäkke ja suupäraseid ampse). Võtke juurde pokaal kohalikku veini ja nautige mõnel katuseterrassil imelist vaadet Sevillale.

Lähemalt meie partnerkoolist Sevillas

Meie partnerkooli aadress on Albareda 19, Sevilla.

Hispaania Maja partnerkoolis Sevillas on kõrgel tasemel hispaania keele õpetajad ja kaasaegne õpe. Kooli asukoht on suurepärane ja nende majutus hoolikalt valitud. Nii nagu teisedki Hispaania Maja partnerkoolid pakuvad nad mitmekesist sotsiaalse- ja vaba aja veetmise võimalusi, et kõik kes soovivad, saaksid keelekümblusesse sukelduda.

Koolil on 500 m2 katuseterrass, kus vaba aega nautida, samuti Andaluusiastiilis sisehoov. Õpilastele on kasutada rahvusvaheline raamatukogu, multimeediatuba ja ruum, kus iseseisvalt õppida ja koduseid töid teha.

Sevillas toimuva kursused sama programmi järgi, mis Málagas ja Cádizis. Hea idee on erinevates linnades toimuvaid kursuseid kombineerida!

Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! 🙂 Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.

KURSUS

Kevadine hispaania keele ja kultuuri kursus Sevillas koosneb 20 tunnist (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid Sevillas enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 09:15.

 

KEVADINE keelekursus Sevillas toimub 15-19.aprillil 2024. Reisikuupäevad 14. aprill – 20. aprillil 2024. Samal ajal toimuvad suured kevadised pidustused – Feria 2024.

Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja!

KURSUSE HIND

Hinnad registreerudes alates 1. jaanuarist 2024: Hispaania Maja õpilastele ja varem meie keelereisil osalenule 285 €. Kõikidele ülejäänutele 305 €.

Feria ajal kestab õppetöö 4 päeva, kolmapäev on grupireisi nädalal Sevilla pidupäev.

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel ka Cádizis või Malagas, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks ka seal ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

KURSUSE HIND

ON SUL KURSUSE KOHTA KÜSIMUSI?

Kirjuta meile reisid@hispaaniamaja.ee.

PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Oleme välja valinud mõned põnevad tegevused, mis aitavad Sevillat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Kõike sellest nimekirjast küll kogeda ei jõua, aga juba pooltel tegevustel osalemine toob kaasa kauakestvaid mälestusi.

Konkreetne päevaplaan selgub siis, kui reis hakkab lähenema, kuid proovime plaani võtta valiku näidisprogrammis olevatest tegevusest.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on lisatasu eest. Kui Sa tuled Sevillasse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

FLAMENKO SÜNNILINN Tahad teada, mida veel Sevillas teha? Varsti kirjutame blogis.

MAJUTUS

Pakume välja kaks majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Sevillas asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

Õpilaskodu (Feria ajal)

  • 6 ööd üheses toas privaatse vannitoaga  – 355 € / inimese kohta

          Lisaöö: 65 €

  • 6 ööd üheses toas jagatud vannitoaga  – 295 € / inimese kohta
    Lisaöö: 55 €

 

Kodumajutus

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas:Koos hommiku- ja lõunasöögiga 250 € / inimese kohta (Feria ajal ei ole saadaval)

Lisaöö: 50 €

Jagatud korter

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd: Ühekohalises toas 160 € / inimese kohta (Feria ajal ei ole saadaval)

Lisaöö: 31 €

CÁDIZ

Kui sa soovid kogeda tõelist Andaluusiat, siis on Cádiz kahtlemata hea valik. Cádiz asub poolsaarel, mis on täis valgeid liivarandu ja promenaade, kuid need on massiturismist puutumata. Cádizis asuvad mõned Lõuna-Euroopa parimad rannabaarid, kust saab nautida imelisi päikeseloojanguid. Playa de la Caleta on üks enim armastatud randu Cádizis. La Caletta ja bulvar meenutavad Kuuba pealinna Havanat, seetõttu on seal filmitud ka James Bondi filmi “Surra veel üks päev” (“Die Another Day”) Kuuba stseenid.

Kui sa soovid merd täiel rinnal nautida, siis Cádiz on surfiparadiis. Miks mitte ühendada hispaania keele õppimine surfamisega? (Vaata programmi alt lähemalt.)

Cádiz asub Aafrika külje all ning seda iseloomustab eksootika ja šarm, see on üks Euroopa päikselisemaid ja vanimaid püsi-asustusega linnu, mis asustati juba 3100 aastat tagasi. Unikaalse asukoha tõttu ei ole linna siluett keskajast alates palju muutunud. Cádizi vanalinn on täis pikitud kitsaid tänavaid, mida ühendavad silmatorkavad väljakud ja platsid ning mööda linna on laiali umbes sada vahitorni. Seda linna võib kindlasti nimetada Hispaania peidetud pärliks.

Loe Cádizis õppimise kohta lähemalt meie blogist

> Kairi Helga õppis 2019. aastal ühe nädala meie Cádizi partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit ja siit.

Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! 🙂 Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.

PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Oleme välja valinud mõned põnevad tegevused, mis aitavad Cádizit ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Kõike sellest nimekirjast küll kogeda ei jõua, aga juba pooltel tegevustel osalemine toob kaasa kauakestvaid mälestusi.

Konkreetne päevaplaan selgub siis, kui reis hakkab lähenema, kuid proovime plaani võtta valiku näidisprogrammis olevatest tegevusest.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on lisatasu eest. Kui Sa tuled Cádizisse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

MAJUTUS

Pakume välja kolm majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Cádizis asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

Kodumajutus

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas:Koos hommiku- ja lõunasöögiga 250 € / inimese kohta

Lisaöö: 50 €

Jagatud korter

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd:Ühekohalises toas 167 € / inimese kohta

Lisaöö: 31 €

La Orca Residencia ühiselamu

Selle aasta märtsis avatud värskelt renoveeritud majutusasutus! Loe uue vanalinnas asuva ühiselamu kohta siit!

Standard tuba ühele

Ühele inimesele mõeldud privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

6 ööd:Ühekohalises toas 225 € / inimese kohta

Lisaöö: 41 €

 

Standard tuba kahele

Kahekohaline tuba privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

6 ööd: Kahekohalises toas 190 € / inimese kohta

Lisaöö: 35 €

 

Korter

Ühe- või kahekohaline korter, kus on privaatne vannituba ja köök. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

6 ööd: Ühekohalises toas 437 € / inimese kohta

Lisaöö: 75 €

KOKKUVÕTE

REISI KUUPÄEVAD

Málagas 8-12. aprill 2024 (reisikuupäevad 7-13. aprill 2024)

Sevillas 15-19. aprill 2024 (reisikuupäevad 14-20. aprill 2024) Samal nädalal toimuvad kuulsad Feria de Sevilla pidustused!  Kursusele on oodatud ka täiesti algajad!

Valencias 22-26. aprill 2024 (reisikuupäevad 21-27. aprill 2024) 

Cádizis 6-10. mai 2024 (reisikuupäevad 5.-11. mai 2024)

San Sebastianis 16-20.september  2024 (reisikuupäevad 15-21.september 2024)

Madridis 23- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september-5.oktoober 2024)

Málagas 4-8. november 2024 (reisikuupäevad 3-9. september 2024)

KURSUSE HIND

Kursuse hind alates 01.01.2024 Hispaania Maja õpilastele ja varem meie keelereisil osalenule on 285 €. Kõikidele ülejäänutele 305 €.

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel nii Málagas, Sevillas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks igas partnerkoolides ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

KURSUSE MAHT

Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni ning kokku on 20 keeletundi nädalas / 1 tund = 50 min.

Võimalik on osaleda nii ühe, kaks kui ka kolm nädalat. Igas linnas asub Hispaania Maja partnerkool, kus õpe toimub samade õppematerjalide järgi. Ühes linnas alustatud kursus jätkub teises linnas samal tasemel.

KURSUSE MAHT

Alates 220 € / 6 ööd (sõltub valitud linnast ja majutuse tüübist). Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot, mis garanteerib koha grupis. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt kaks kuud enne keelereisi algust. Pärast seda kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel. Hispaania Majal on õigus reisipaketi hinda tõsta, kui reisil osaleb nõutust vähem inimesi.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia või kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid. Kogu raha makstakse sel juhul tagasi.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikult

Reisi- ja maksetingimused

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, nt AirBaltic teeb Tallinnast otselende Málagasse. Málaga keelekursuse saab ühildada kursusega Cádizis või puhkusega mõnes teises Hispaania nurgas. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

KUIDAS SAADA MÁLAGASSE JA CÁDIZISSE?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

TULE AVASTA KOOS MEIEGA ANDALUUSIAT!

Ühine Hispaania Maja hispaania keele ja kultuuri kursusega Málagas või Cádizis või järjest mõlemas! Reisile võid tulla ka koos sõprade ja perega!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!