Leonardo Rodrigo Unda Padilla

Meie õpetaja Leonardo sündis Ecuadoris, Quitos, kuid oma bakalaureusekraadi võõrkeelte õpetamises omandas ta meile hoopis lähemal, Peterburis. Seal elas ta kokku 15 aastat, tegutsedes pikalt hispaania keele õpetajana. Lisaks on ta elanud ja õppinud Madridis – just seal lõpetas ta magistrikraadi hispaania keele õpetamises muukeelsetele. Tema kirjusse teekonda õpetajana on mahtunud ka aasta Bangkokis.

Hispaania Majas on ta töötanud alates 2016. aastast ning õpetab nii täiskasvanuid kui ka lapsi kõikidel tasemetel. Samuti aitab ta ette valmistada DELE eksamiks. Ta on koostanud ka õppematerjale ja ta on kogenud õpetajate koolitaja.

KASUTA SOODUSHINDA!

Pakkumine 355 € + km kehtib kuni 3. juunini 2024

Kolmepäevase koolituse tavahind on 442,62 € + km

Hinna sees on kohvipausid ja ühel päeval ka lõuna. Koolituse maht on 18 akadeemilist tundi.

Kes on Hispaania Maja?

Hispaania Maja on üheaegselt keeltekool täiskasvanutele ja lastele, raamatupood, eraõpetaja, lähetaja intensiivkursustele Hispaanias ja Ladina-Ameerikas, õppematerjalide maaletooja, õpetajate koolitaja, hispaania toidu- ja veinikunsti tutvustaja, virtuaalõpetaja Sinu arvutiekraanil või lihtsalt heade sõprade kohtumispaik. Loe Hispaania Maja kohta lähemalt siit.

Hispaania Maja – Hispaania keele ja kultuuri keskus

Hispaania Maja kool ja Hispaania maitsete pood asuvad Tallinnas 18. sajandil ehitatud Sprinckthali suvemõisas Tondi südames, kus paistab nüüd alati päike!

Lähemalt saad lugeda Hispaania Maja lugu meie blogist.

REGISTREERI end üldhariduskoolides hispaania keele õpetamise seminarile


Kui Sul on küsimusi või kui soovid rohkem teavet koolituse või Hispaania Maja kohta, siis kirjuta julgesti Annele aadressil koolitused@hispaaniamaja.ee

Hispaania Maja

Tondi 42, Tallinn

+372 51 985 800

koolitused@hispaaniamaja.ee

VEEL VÕIMALUSI ÕPETAJATELE

Erasmus+ kursused õpetajatele Hispaanias

Kasuta ära oma Erasmus+ stipendium ja osale eripalgelistel spetsiaalselt haridustöötajatele loodud kursustel Lõuna-Hispaanias. Loe nende kohta lähemalt siit.