Hispaania Maja – Hispaania keele ja kultuuri keskus!

Oleme korraldamas õpetajatele AVATUD USTE PÄEVA, mis  toimub 7. mail. Üritus on suunatud õpetajatele, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi jagada teiste õpetajatega ning jagada parimaid praktikaid, mida nad oma õppetöös kasutavad.

Samuti saab kohapeal tutvuda hispaania keelse õppekirjandusega. Üritus kestab kaks tundi. Pakume kõigile ka teed ja kohvi. 

Hispaania Maja – Hispaania keele ja kultuuri keskus

Hispaania Maja kool ja Hispaania maitsete pood asuvad Tallinnas 18. sajandil ehitatud Sprinckthali suvemõisas Tondi südames, kus paistab nüüd alati päike!

Lähemalt saad lugeda Hispaania Maja lugu meie blogist.

Miks tulla avatud uste päevale ja mida omalt poolt pakume?

   > Hispaania Maja on esimene koht Eestis, mis hakkas pakkuma hispaania keele õpet kommunikatiivsel meetodil. Meil ja meie õpetajatel on pikk kogemustepagas, millega saame toeks olla nii õpilastele kui ka õpetajatele.

   > Suurim valik hispaania keele õppematerjale ja kirjandust, millega meie raamatupoes kohapeal tutvuda.

   > Soe ja kodune atmosfäär – siin saad juua tassi teed või kohvi, leida endale sobivat lugemist meie raamatupoest, hispaania keelt harjutada või niisama juttu ajada. 

   > Me ei piirdu vaid keele õpetamisega vaid korraldame iga kuu ka kultuuriüritusi. Olgu see raamatuklubi, veinikoolitus, kokandustund või mõni muu Hispaania või Ladina-Ameerika kultuuri tutvustav üritus, meil on kõigile midagi.

Kes on Hispaania Maja?

Hispaania Maja on üheaegselt keeltekool täiskasvanutele ja lastele, raamatupood, eraõpetaja, lähetaja intensiivkursustele Hispaanias ja Ladina-Ameerikas, õppematerjalide maaletooja, õpetajate koolitaja, hispaania toidu- ja veinikunsti tutvustaja, virtuaalõpetaja Sinu arvutiekraanil või lihtsalt heade sõprade kohtumispaik. Loe Hispaania Maja kohta lähemalt siit.

Selleks et üritus oleks võimalikult produktiivne, palume teil eelnevalt vastata mõnele küsimusele

 


Oleksime tänulikud, kui leiate aega nende küsimuste jaoks vastamiseks. Teie tagasiside aitab meil paremini mõista õpetajate vajadusi ja luua tulevikus veelgi kasulikumaid üritusi ja tuua Teieni parim tugi õppekirjanduse näol.

Kui teil on küsimusi või kui soovite rohkem teavet ürituse või küsimustiku kohta, siis andke palun märku. Kirjutage julgesti Merjele aadressil raamatud@hispaaniamaja.ee

Hispaania Maja

Tondi 42, Tallinn

+372 5562 6496

raamatud@hispaaniamaja.ee

VEEL VÕIMALUSI ÕPETAJATELE

Erasmus+ kursused õpetajatele Hispaanias

Kasuta ära oma Erasmus+ stipendium ja osale eripalgelistel spetsiaalselt haridustöötajatele loodud kursustel Lõuna-Hispaanias. Loe nende kohta lähemalt siit.

Keelereisid Hispaaniasse

Heas võimalus kevadisel koolivaheajal oma hispaania keelt praktiseerida keelekeskkonnas Valencias. 

 

Õpetajatele eripakkumine. Loe keelereiside kohta lähemalt siit.