Tähistame koos edukat semestri lõppu!

 

Meil on hea meel, et oleme see õppeaasta saanud osa olla Sinu hispaania keele õppimise teekonnast. Loodetavasti oled juurde saanud palju uusi teadmisi ja leidsid meie majast ka pimedatel õhtutel päikest ja energiat.

Kutsume Sind koos Hispaania Maja pere ja teiste õpilastega koos tähistama 2023/2024. õppeaasta lõppu ühise pika laua taga! 

Reede, 14. juuni 2024 kell 18.00

Hispaania Maja õpilastele TASUTA / teistele 10 €

Õhtune lõpuüritus on tasuta 2023/2024 kursustel osalenutele ning keelereisidel käinutele. Teistele Hispaania Maja sõpradele ning kaaslastele on piletihind 10 eurot. Selle eest saab nii paellat kui ka suupisteid. Kõrvale saab osta limonaadi või häid Hispaania veine.

SEMESTRI LÕPUPIDU

Ükski Hispaania Maja suurem pidu ei möödu ilma paellata. Lisaks pakume muid hispaaniapäraseid suupisteid. Kuna kokku saavad Hispaania Maja pere, õpilased ja sõbrad, siis hea seltskond on garanteeritud!

Kõik, kes soovivad saavad semestri lõppu tähistada ka mängude ja hispaania keele vestlusklubiga, siis ka neil ei tule pettuda. Õpetajatel on teile midagi lõbusat plaanis. Täpsem kava on selgumisel.

Kuna meile on oluline, et Sa ennast Hispaania Majas hästi tunneksid ja ka hispaania keeles aina vilunumaks saaksid, siis me oleksime tänulikud, kui Sa annaksid meile tagasisidet. TAGASISIDEvormi leiad siit.

AVATUD USTE PÄEV

Reede, 14. juuni 2024 kell 10.00-18.00
Tule tutvu Hispaania Majaga!

Sooviksid tutvustada Hispaania Maja võimalusi ka oma sõpradele või kolleegile? Kutsu nad Hispaania Maja avatud uste päevale, kus nad saavad osaleda hispaania keele tasuta proovitunnis, testida oma keeletaset, saada infot õppimisvõimaluste kohta nii Hispaania Majas kui ka meie partnerkoolis Hispaanias ning loomulikult tutvuda meie imeilusa maja ning põneva valikuga Hispaania Maja gurmee- ja raamatupoes. Rohkem infot leiab siit.

PANE END KIRJA SIIN:


Kui soovid meie ürituste kavaga kursi olla, siis liitu Hispaania Maja uudiskirjaga ning järgi meid nii Facebookis kui ka Instagramis.