Miks õppida hispaania keelt Valencias?

Valencia on kosmopoliitne, maheda kliimaga Vahemere linn, kus seisavad kõrvuti ajalooline traditsioon ja kaasaegne uut moodi arhitektuur.

Valencia ei ole liiga suur, kuid samas on seal kõik olemas. Otseloomulikult on Valencias imekaunis vanalinn, kus on palju kohvikuid, restorane ja baare, kus päeva kohvi ja croissant’iga alustada, lõunaks paellat süüa ning õhtul veini või sangria süüa.

Linnast lookleb läbi vana jõesäng, kus on hea sporti teha või palmide ja apelsinipuude all piknikku pidada või raamatut lugeda. Ühes jõesängi otsas on Bioparc eksootiliste loomadega ja teisel pool ulmelise arhitektuuriga kunstide ja teaduse linnak Ciudad de las Artes y las Ciencias.

Valenciast ei puudu ka rand ja jahisadam. Päike paistab 300 päeva aastas, inimesed on sõbralikud ja avatud. See on ideaalne koht, kus hispaania keelt ja kultuuri tundma õppida.

Kuidas toimub õpe meie partnerkoolis Valencias?

Kuidas oleks õppida koolis, mida läbib iidne mauride aegne linnamüür ja kus peale tunde saad nautida sisehoovis olevaid BBQ õhtuid ning paella valmistamise kursuseid?

  • Kursused toimuvad aastaringselt esmaspäevast reedeni, v.a täitsa algajatele (A1.1 tase)
  • Kursustele on oodatud õpilased alates 17. eluaastast
  • Võimalus valida ise tundide intensiivsus ning kombineerida grupitunnid eratundide ja/või grammatika- ja vestlustundidega
  • DELE eksamiks ettevalmistavad kursused
 

Kooli aadress on Calle Caballeros 36, 46001 Valencia.

Kui palju maksab nädalane keelekursus Valencias?

Kursuse tasu 285€ (Hispaania Maja õpilastele ja korduvreisijatele) / 305€ (tavahind) sisaldab:

  • keeleõpet ja keelelist nõustamist
  • koolis olevate võimaluste kasutamist, sh tasuta internetiühendus
  • 5 tasuta tegevust nädalas kooli poolt korraldatavast kultuuriprogrammist: näiteks linnaekskursioon, tapase ja paella valmistamise kursus, kunsti- ja teaduslinnaku külastus, keelekümblus õhtud, BBQ õhtu jpm
  • kursuse läbimist tõendavat tunnistust.
 

NB! Kursuse hinnale lisandub õppematerjalide maksumus 25€.

Ei ole Valencias ega keelereisil varem käinud? Loe neid artikleid meie blogist, et vaim valmis panna!

Millal toimuvad järgmised reisid?

Uued grupireisi ajad lisanduvad peagi. Seni on võimalik valida endale õppimiseks sobivad kuupäevad ja periood (miinimum üks nädal) täites ära allolev vorm. Kui soovid teada, millal algavad kursused täiesti algajatele, kirjuta meile!

Huvi ja lisaküsimuste korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või helista +372 55626496.

BRONEERI