Valencia on kosmopoliitne, maheda kliimaga Vahemere linn, kus seisavad kõrvuti ajalooline traditsioon ja kaasaegne uut moodi arhitektuur.

Valencia ei ole liiga suur, kuid samas on seal kõik olemas. Otseloomulikult on Valencias imekaunis vanalinn, kus on palju kohvikuid, restorane ja baare, kus päeva kohvi ja croissant’iga alustada, lõunaks paellat süüa ning õhtul veini või sangria süüa.

Linnast lookleb läbi vana jõesäng, kus on hea sporti teha või palmide ja apelsinipuude all piknikku pidada või raamatut lugeda. Ühes jõesängi otsas on Bioparc eksootiliste loomadega ja teisel pool ulmelise arhitektuuriga kunstide ja teaduse linnak Ciudad de las Artes y las Ciencias.

Valenciast ei puudu ka rand ja jahisadam. Päike paistab 300 päeva aastas, inimesed on sõbralikud ja avatud. See on ideaalne koht, kus hispaania keelt ja kultuuri tundma õppida.

Professionaalne keeltekool Valencia vanalinna südames

Kevadine keelereis: 22.-26. aprill 2024

Kuidas oleks õppida koolis, mida läbib iidne mauride aegne linnamüür ja kus peale tunde saad nautida sisehoovis olevaid BBQ õhtuid ning paella valmistamise kursuseid?

  • Kursused toimuvad aastaringselt esmaspäevast reedeni, v.a täitsa algajatele (A1.1 tase)
  • Kursustele on oodatud õpilased alates 17. eluaastast
  • Võimalus valida ise tundide intensiivsus ning kombineerida grupitunnid eratundide ja/või grammatika- ja vestlustundidega
  • DELE eksamiks ettevalmistavad kursused

Kursuse tasu 285€ (Hispaania Maja õpilastele ja korduvreisijatele) / 305€ (tavahind) sisaldab:

  • keeleõpet ja keelelist nõustamist
  • koolis olevate võimaluste kasutamist, sh tasuta internetiühendus
  • 5 tasuta tegevust nädalas kooli poolt korraldatavast kultuuriprogrammist: näiteks linnaekskursioon, tapase ja paella valmistamise kursus, kunsti- ja teaduslinnaku külastus, keelekümblus õhtud, BBQ õhtu jpm
  • kursuse läbimist tõendavat tunnistust.

NB! Kursuse hinnale lisandub õppematerjalide maksumus 25€.

Huvi ja lisaküsimuste korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

BRONEERI