Tule tutvu Hispaania Majaga!

Hispaania on üks imeline maa, kus on nii palju avastada! Kujuta ette seda kultuuri ja neid kohtumisi, mis Sinu ees lahti rullub, kui Sa vaid mõistaksid nende keelt! Ja Ladina-Ameerika? Jaa! Nii imeliselt mitmetahuline ja põnev! Hispaania keelt räägib neljal kontinendil emakeelena ligi 500 miljonit inimest. Kas sooviksid osata nendega suhelda?

AVATUD USTE PÄEVAL soovime Sinuga tutvuda ja loodame, et Sina meiega ka! Näitame Sulle meie kodu – 18. sajandil ehitatud Sprinckthali suvemõisas; anname Sulle proovida häid Hispaania maitseid; paneme Su kohe esimesest tunnist hispaania keelt rääkima; sa saad testida oma keeletaset; jagame Sulle infot hispaania keele õppimise kohta nii Hispaania Majas kui ka meie partnerkoolides Hispaanias ning vastame Sinu küsimustele. Tule astu roosasse majja ja saame tuttavaks!

AVATUD USTE PÄEV Hispaania Majas | TASUTA | Reede, 14. juuni 2024 kell 11.00 - 18.00

Täpsemad tasuta proovitundide ja tasemetestide ajad, kuhu end kirja panna, selguvad peagi.

Avatud uste päevadel on poes kõik tooted 10% soodsamad (v.a. alkohol) !

Parkimine maja taga hoovis tasuta.

 

PS! Sel õhtul kogunevad meie õpilased ka ühiselt pika laua taha, et koos semestri lõppu tähistada. Oled oodatud nendega ühinema. Vt allpool.

AVATUD USTE PÄEVA KAVA

11.00-18.00 Keeleõppe konsultatsioon ja tutvumine õppimisvõimalustega Hispaania Majas ja meie partnerkoolides Hispaanias

15:00  tutvumine Hispaania Maja ja mõisahoonega

Hispaania keele TASUTA proovitunnid 

14:00 proovitund täiskasvanutele 

16:00 proovitund täiskasvanutele 

Oled mõelnud, et kas võiksid osata hispaania keelt? Proovitund on hea võimalus näha, kuidas toimub hispaania keele õpe Hispaania Majas. Õpilased haaratakse hispaaniakeelsesse maailma ning muud keeled jäävad klassiruumi ukse taha.

Hispaania keele proovitund sobib nii algajatele kui ka neile, kellel on olemas juba eelnevad teadmised, kuid kes kahtlevad, kas on võimalik õppida hispaania keelt hispaania keeles või kes tahavad rohkem teada saada meie õpetamismeetodi kohta. Proovitund on tasuta ja kestab 60 minutit. 

Registreeru tasuta proovitundi lehe allosas.

Tahad tutvuda juba suvise tunniplaaniga? Vaata siia!

Hispaania keele TASUTA tasemetestid

11.00 l 13.00 – TASEMETESTID (tasuta, tavahind 25 € l vabade aegade arv piiratud!)


Registreerimisvorm lehe allosas! Lähemalt meie kursuste ja õppemeetodi kohta saad lugeda siit!

Kuidas meid leida? Vaata siia.

Kevadsemestri lõpupidu

Reede, 14. juuni 2024 kell 18.00
Hispaania Maja õpilastele TASUTA / teistele 10 €

Õhtune lõpuüritus on tasuta 2023/2024 kursustel osalenutele ning keelereisidel käinutele. Teistele Hispaania Maja sõpradele ning kaaslastele on piletihind 10 eurot. Selle eest saab nii paellat kui ka suupisteid. Kõrvale saab osta limonaadi või häid Hispaania veine.

Kõik, kes soovivad saavad semestri lõppu tähistada ka mängude ja hispaania keele vestlusklubiga. Täpsem kava on selgumisel.

Oled Hispaania Maja õpilane? Pane end üritusele kirja hoopis siin.

PANE END KIRJA SIIN:


Kui soovid meie ürituste kavaga kursi olla, siis liitu Hispaania Maja uudiskirjaga ning järgi meid nii Facebookis kui ka Instagramis.