Keelereisid Cádizisse, Lõuna-Hispaanias

Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd juba mitu aastat. Meil on partnerkoolid Málagas, Sevillas, Cádizis, Valenciasse, Madridis, Toledos ja San Sebastianis!  Tule õpi meiega hispaania keelt ka Hispaanias kohapeal!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid grupiga? Anna oma huvist teada siin!

HISPAANIA KEELE KURSUS CÁDIZIS

MIS? Hispaania keele kursus Hispaania Maja partnerkoolis Lõuna-Hispaanias. Kestus alates 1 nädal. Hispaania keele tunde on nädalas 20, lisaks võimalus osa saada kultuuriprogrammist ja kogeda ehtsat Hispaaniat!

MILLAL? Oskad juba veidi hispaania keelt? Aastaringselt – siis kui sulle endale sobib. Oled päris algaja? Algajate kursused alustavad igal teisel nädalal – küsi meie käest lisa.

HIND? 2024. a algavad kursuse hinnad 285 € nädal. Soovi korral saad meie kaudu broneerida ka partnerkooli poolt pakutava majutuse, mille hinnad algavad 170€ nädal.

Rohkem infot Cadizi, partnerkooli ja majutuse kohta allpool.

Loe keelereisist üldiselt lähemalt ja leia teised sihtkohad siin.

 

CÁDIZ

Kui sa soovid kogeda tõelist Andaluusiat, siis on Cádiz kahtlemata hea valik. Cádiz asub poolsaarel, mis on täis valgeid liivarandu ja promenaade, kuid need on massiturismist puutumata. Cádizis asuvad mõned Lõuna-Euroopa parimad rannabaarid, kust saab nautida imelisi päikeseloojanguid. Playa de la Caleta on üks enim armastatud randu Cádizis. La Caletta ja bulvar meenutavad Kuuba pealinna Havanat, seetõttu on seal filmitud ka James Bondi filmi “Surra veel üks päev” (“Die Another Day”) Kuuba stseenid.

Kui sa soovid merd täiel rinnal nautida, siis Cádiz on surfiparadiis. Miks mitte ühendada hispaania keele õppimine surfamisega? (Vaata programmi alt lähemalt.)

Cádiz asub Aafrika külje all ning seda iseloomustab eksootika ja šarm, see on üks Euroopa päikselisemaid ja vanimaid püsi-asustusega linnu, mis asustati juba 3100 aastat tagasi. Unikaalse asukoha tõttu ei ole linna siluett keskajast alates palju muutunud. Cádizi vanalinn on täis pikitud kitsaid tänavaid, mida ühendavad silmatorkavad väljakud ja platsid ning mööda linna on laiali umbes sada vahitorni. Seda linna võib kindlasti nimetada Hispaania peidetud pärliks.

Loe Cádizis õppimise kohta lähemalt meie blogist

> Kairi Helga õppis 2019. aastal ühe nädala meie Cádizi partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit ja siit.

cadizi kool

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST CÁDIZIS

Õpe toimub kaasaegsete materjalidega ning kõrgel tasemel õpetajad töötavad kire ja vaimustusega. Peale tunde on kooli poolt organiseeritud mitmekesised sotsiaalse- ja vaba aja veetmise võimalused keelekümbluse eesmärgil.

Kool asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel rannast. Samuti on koolil katuseterrass, köök, mida õpilased saavad kasutada ning ruum puhkamiseks ja iseseisvaks õppimiseks.

Ka Cádizis on Hispaania Maja õpilased enne õppinud. Meie partnerkool Cádizis kuulub samasse perekonda meie partnerkooliga Málagas ja Sevillas. Need koolid on kõik mõnusalt väiksed ja pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele. Me soovitame kindlasti kultuuriprogrammist osa võtta, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida ja oma keeleoskus proovile panna! See nädal (või miks mitte kuu või rohkemgi!) Cádizis teeb sinu keeleoskusega imet!

ASUKOHT

Meie partnerkool Cádizis asub vanalinnas aadressil C. Acacias, 25.

KURSUS_hispaanias

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist nädalas (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.15 (ajagraafik võib veidi nihkuda) ning kestavad kuni kell 13.00.

Mis on kursuse hinna sees?

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel nii Málagas, Sevillas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks igas partnerkoolides ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Igal nädalal on plaanis mõned põnevad tegevused, mis aitavad Cádizit ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Konkreetne kultuuriprogramm selgub siis, kui kursuse kuupäevad lähenevad, kuid iga nädal pakub mõnda põnevat avastust.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on enamasti lisatasu eest. Kui Sa tuled Cádizisse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

MAJUTUS

Pakume välja kolm majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Cádizis asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada. Kohtade arv on piiratud. (Hinnad võivad aasta lõikes olenevalt saadavusest veidi muutuda. Küsi üle.)

KODUMAJUTUS

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas: Koos hommiku- ja lõunasöögiga 250 € / inimese kohta

Lisaöö: 50 €

JAGATUD KORTER

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd:Ühekohalises toas 167 € / inimese kohta

Lisaöö: 31 €

LA ORCA RESIDENCIA ÜHISELAMU

Selle aasta märtsis avatud värskelt renoveeritud majutusasutus! Loe uue vanalinnas asuva ühiselamu kohta siit!

Standard tuba ühele

Ühele inimesele mõeldud privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

6 ööd:Ühekohalises toas 225 € / inimese kohta

Lisaöö: 41 €

 

Standard tuba kahele

Kahekohaline tuba privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

6 ööd: Kahekohalises toas 190 € / inimese kohta

Lisaöö: 35 €

 

Korter

Ühe- või kahekohaline korter, kus on privaatne vannituba ja köök. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

6 ööd: Ühekohalises toas 437 € / inimese kohta

Lisaöö: 75 €


Hispaania keelega ma kodumaal igapäevaselt kokku ei puutu, sellepärast on parim viis tudeerida keelt maal, kus see on igapäevases kasutuses – kus siis mujal kui Hispaanias! Hispaania Maja partnerkoolid olid kõvasti pingutanud, et siduda õpe keelepraktika ning kultuuriprogrammiga.

Loe meie blogist Aivi keelereisi kogemusest nii Cádizis kui ka Sevillas.

Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt kaks kuud enne keelereisi algust. Pärast seda kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia. Kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid, siis grupijuhti Hispaania Majast kaasa ei tule, kuid partnerkooli hispaania keele kursuse ja sealse pakutud kulgtuuriprogrammiga saab liituda.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikul

Kuidas kohale saada?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, nt AirBaltic teeb Tallinnast otselende Málagasse. Málaga keelekursuse saab ühildada kursusega Cádizis või puhkusega mõnes teises Hispaania nurgas. Teised Cádizile lähimad lennujaamad on Jerez ja Sevilla. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

KUIDAS SAADA CÁDIZISSE?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

Viimane grupireis Cádizisse toimus 2024. aasta kevadel. Soovid Cadizi partnerkoolis iseseisvalt õppida? Hispaania keele kursused alustavad igal nädalal. Registreeru või võta meiega ühendust reisid@hispaaniamaja.ee

TUTVU KA TEISTE SIHTKOHTADEGA

San Sebastiánis 16-20.september  2024 (reisikuupäevad 15-21.september 2024)

Madridis 23- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september-5.oktoober 2024)

Málagas 4-8. november 2024 (reisikuupäevad 3-9. september 2024)

Kui need kuupäevad ei sobi Sulle, siis on võimalik minna ka muudel aegadel iseseisvalt. Märgi registreerimisvormis oma eelistatud kuupäevad ja sihtkohad!

Meil on partnerkoolid ka Sevillas ja Valencias. Küsi lisa reisid@hispaaniamaja.ee

TULE AVASTA KOOS MEIEGA ANDALUUSIAT!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!