Keelereisid Sevillasse, Lõuna-Hispaanias

Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd juba mitu aastat. Meil on partnerkoolid Málagas, Sevillas, Cádizis, Valenciasse, Madridis, Toledos ja San Sebastianis!  Tule õpi meiega hispaania keelt ka Hispaanias kohapeal!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid grupiga? Anna oma huvist teada siin!

HISPAANIA KEELE KURSUS SEVILLAS

MIS? Hispaania keele kursus Hispaania Maja partnerkoolis Lõuna-Hispaanias. Kestus alates 1 nädal. Hispaania keele tunde on nädalas 20, lisaks võimalus osa saada kultuuriprogrammist ja kogeda ehtsat Hispaaniat!

MILLAL? Oskad juba veidi hispaania keelt? Aastaringselt – siis kui sulle endale sobib. Oled päris algaja? Algajate kursused alustavad igal teisel nädalal – küsi meie käest lisa.

HIND? 2024. a algavad kursuse hinnad 285 € nädal. Soovi korral saad meie kaudu broneerida ka partnerkooli poolt pakutava majutuse, mille hinnad algavad 170€ nädal.

Rohkem infot Sevilla, partnerkooli ja majutuse kohta allpool.

Loe keelereisist üldiselt lähemalt ja leia teised sihtkohad siin.

 

SEVILLA

Legendi järgi asustas Sevilla Herakles. Sevillas elavad los sevillanos, soojad ja külalislahked inimesed, kes teavad, kuidas hoida traditsioone ja samas kasutada ära kaasaegseid võimalusi ja trende. Kuigi Sevilla on väga ajalooline linn, ei saa kindlasti külastamata jätta ka kaasaegse arhitektuuri unikaalset näidet Las Setas.

 

Sevillas on palju üliõpilasi, teatreid ja kontserdipaiku. Sevillas on üks värvikamaid ja paremini säilinud vanalinnu maailmas. Seal võib samaaegselt rännata läbi mitme sajandi ja kultuuri. Vanalinnas asub kolm UNESCO maailmapärandisse kuuluvat kohta. Sevillas on palju vaatamisväärsusi, muuseume, parke ja aedasid.

 

Kuid Sevilla ei saa läbi flamenkota. Mis on Andaluusia kultuuri tundma õppimiseks veel parem viis, kui ühendada keeleõpingud flamenkoga? Vaadake hispaania keele ja flamenco kursuse kohta lisainfot.

 

Sevillas toimub aastaringselt festival, mõned neist on seotud religiooni ja kultuuriga, teised folkloori ja traditsioonidega.

 

Ükski festival ega muu meelelahutus ei saa toimuda ilma söögita. Käige baarist baari ja ja proovige kohalikke tapaseid (väikseid portse erinevaid snäkke ja suupäraseid ampse). Võtke juurde pokaal kohalikku veini ja nautige mõnel katuseterrassil imelist vaadet Sevillale.

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST SEVILLAS

Hispaania Maja partnerkoolis Sevillas on kõrgel tasemel hispaania keele õpetajad ja kaasaegne õpe. Kooli asukoht on suurepärane ja nende majutus hoolikalt valitud. Nii nagu teisedki Hispaania Maja partnerkoolid pakuvad nad mitmekesist sotsiaalse- ja vaba aja veetmise võimalusi, et kõik kes soovivad, saaksid keelekümblusesse sukelduda.

Koolil on 500 m2 katuseterrass, kus vaba aega nautida, samuti Andaluusiastiilis sisehoov. Õpilastele on kasutada rahvusvaheline raamatukogu, multimeediatuba ja ruum, kus iseseisvalt õppida ja koduseid töid teha.

Sevillas toimuva kursused sama programmi järgi, mis Málagas ja Cádizis. Hea idee on erinevates linnades toimuvaid kursuseid kombineerida!

ASUKOHT

Meie partnerkool Sevillas asub vanalinnas aadressil c. Albareda, 19.

KURSUS_hispaanias

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist nädalas (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.15 (ajagraafik võib veidi nihkuda) ning kestavad kuni kell 13.00.

Mis on kursuse hinna sees?

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel nii Málagas, Sevillas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks igas partnerkoolides ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Igal nädalal on plaanis mõned põnevad tegevused, mis aitavad Sevillat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Konkreetne kultuuriprogramm selgub siis, kui kursuse kuupäevad lähenevad, kuid iga nädal pakub mõnda põnevat avastust.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on enamasti lisatasu eest. Kui Sa tuled Sevillasse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

MAJUTUS

Pakume välja kolm majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Sevillas asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada. Kohtade arv on piiratud. (Hinnad võivad aasta lõikes olenevalt saadavusest veidi muutuda. Küsi üle.)

ÕPILASKODU (Feria ajal)

 

Privaatse vannitoaga tuba ühele

Ühele inimesele mõeldud privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. 

6 ööd: Ühekohalises toas 355 € / inimese kohta

Lisaöö: 65 €

 

 

Jagatud vannitoaga tuba ühele

Ühele inimesele mõeldud jagatud vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. 

6 ööd: Kahekohalises toas 295 € / inimese kohta

Lisaöö: 55 €

 

 

KODUMAJUTUS

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas: Koos hommiku- ja lõunasöögiga 250 € / inimese kohta (Feria ajal ei ole saadaval)

Lisaöö: 50 €

JAGATUD KORTER

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd:Ühekohalises toas 167 € / inimese kohta (Feria ajal ei ole saadaval)

Lisaöö: 31 €


Teel lennujaamast linna olid tänavad täis uhketes ülikondades ja värvilistes kleitides pidulisi, kes olid kõik teel kesklinna Feria de Abrili avamisele. Vaatepilt oli hämmastav, sest sätitud inimesi oli harjumatult palju – jäi mulje nagu oleks iga tänava nurgal mõni teater, kuhu kõik teel olid. Aga ei, need inimesed suundusid linna õhtusöögile, et feria algust tähistada ja hiljem keskööl La Portada de la Feria tulede süttimist imetleda.

Loe meie blogist Laura muljeid Sevilla keelekursusest.

Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt kaks kuud enne keelereisi algust. Pärast seda kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia. Kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid, siis grupijuhti Hispaania Majast kaasa ei tule, kuid partnerkooli hispaania keele kursuse ja sealse pakutud kulgtuuriprogrammiga saab liituda.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikul

Kuidas kohale saada?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, nt AirBaltic teeb Tallinnast otselende Málagasse. Málaga keelekursuse saab ühildada kursusega Sevillas või puhkusega mõnes teises Hispaania nurgas. Sevillas on ka lennujaam. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

KUIDAS SAADA SEVILLA?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

Viimane grupireis Sevillasse toimus 2024. aasta kevadel. Soovid Sevilla partnerkoolis iseseisvalt õppida? Hispaania keele kursused alustavad igal nädalal. Registreeru või võta meiega ühendust reisid@hispaaniamaja.ee

TUTVU KA TEISTE SIHTKOHTADEGA

San Sebastiánis 16-20.september  2024 (reisikuupäevad 15-21.september 2024)

Madridis 23- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september-5.oktoober 2024)

Málagas 4-8. november 2024 (reisikuupäevad 3-9. september 2024)

Kui need kuupäevad ei sobi Sulle, siis on võimalik minna ka muudel aegadel iseseisvalt. Märgi registreerimisvormis oma eelistatud kuupäevad ja sihtkohad!

Meil on partnerkoolid ka dizis ja Valencias. Küsi lisa reisid@hispaaniamaja.ee

TULE AVASTA KOOS MEIEGA ANDALUUSIAT!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!