Keelereisid Donostiasse, San Sebastiáni, Põhja-Hispaanias

Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd juba mitu aastat. Meil on partnerkoolid Málagas, Sevillas, Cádizis, Valenciasse, Madridis, Toledos ja San Sebastianis!  Tule õpi meiega hispaania keelt ka Hispaanias kohapeal!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid grupiga? Anna oma huvist teada siin!

HISPAANIA KEELE KURSUS SAN SEBASTIÁNIS, DONOSTIAS

MIS? Hispaania keele kursus Hispaania Maja partnerkoolis Põhja-Hispaanias. Kestus alates 1 nädal. Hispaania keele tunde on nädalas 20, lisaks võimalus osa saada kultuuriprogrammist ja kogeda ehtsat Hispaaniat ja Baskimaad!

MILLAL? 16.-20.september 2024 (reisikuupäevad 15.-21.september 2024)

HIND? 2024. aastal toimuvate keelekursuse hinnad Hispaania Maja õpilastele ja varem meie keelereisil osalenutele on 285 €. Kõikidele ülejäänutele 305 €

Soovi korral saad meie kaudu broneerida ka partnerkooli poolt pakutava majutuse, mille hinnad algavad 220 nädal.

Rohkem infot San Sebastiáni, Baskimaa, partnerkooli ja majutuse kohta allpool.

Loe keelereisist üldiselt lähemalt ja leia teised sihtkohad siin.

SAN SEBASTIÁN / DONOSTIA

San Sebastian või Donostia nagu kohalikud seda kutsuvad, pakub unikaalset segu Hispaania ja Baski kultuurist. Meri ja mäed ja suur hulk sportimisvõimalusi kutsuvad palju aega õues veetma. Kuulus palverännakutee Camino de Santiago liigub läbi linna. San Sebastianis on kolm randa, mis on igaüks oma nägu. Linnas on 12 muuseumi. San Sebastiani akvaarium on üks Euroopa parimaid ja külastamist väärt.

 

San Sebastian on tuntud oma rahvusvaheliste festivalide poolest, kus tähistatakse filmi, jazzi, kultuuri jne. Igas linnaosas asub kultuurikeskus, mille üritustest osa võtta. Ega asjata ei olnud Donostia 2016. aastal Euroopa kultuuripealinn. Ja loomulikult tähistatakse laatade ja festivalidega kõiksuguseid pühakuid.

 

Toidukultuur on juurdunud sügavale Baski kultuuri. Kui te armastate head toitu ja soovite gastronoomilist kogemust, siis on San Sebastian see koht, kus proovida näppude vahele pahtuvaid imemaitsvaid ampse ehk maailmakuulsaid pinxoseid või nautida Euroopa ühtede parimate meisterkokkade hõrgutisi. Siin on 16 Michelini tärniga restorani, ruutmeetri kohta kõige rohkem terves maailmas, võib-olla ainult Kyotos on neid rohkem. Kui mujal Hispaanias ei saa ilma veinita, siis Baskimaal on palju siidrimaju. Mõned kutsuvad seda maailma kõige paremaks toidulinnaks.

Loe San Sebastiáni ja Baskimaa kohta lähemalt meie blogist

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST SAN SEBASTIÁNIS

Meie partnerkool San Sebastiánis on nüüdseks juba kuuekümne aasta jooksul üle 25 000 erinevatest maailma paikadest pärit õpilastele keelekursusi andnud. Partnerkooli peetakse lisaks sellele veel ka terve San Sebastiáni linna keeltekoolide eestvedajaks ning nende edukat õppemeetodit on kiitnud nii kohalikud kui rahvusvahelised organisatsioonid. Kooli õpetajad viivad tunde läbi väikestes gruppides, panustades interaktiivsele ja suhtlusele keskenduvale õppele. 

 

Kool asub imekauni ümbrusega paigas — otse pargi kõrval ning viieminutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, rand aga jääb seevastu üksnes kümne minuti kaugusele. Kooli lähiümbruses on ohtralt baare ja kohvikuid, kus õpitut kohe pärast tunde praktiseerida. 

ASUKOHT

Meie partnerkool San Sebastiánis asub aadressil Camino de Mundaiz 8.

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist nädalas (1 tund = 45 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.30 ning kestavad kuni kell 13.00.

Mis on kursuse hinna sees?

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest.

PROGRAMM

Harjutamine teeb meistriks! Seetõttu pakub meie partnerkool teile võimalust praktiseerida keelt kohalikega ka sotsiaal-kultuurilis–gastronoomiliste elamuste kaudu. 

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Igal nädalal on plaanis mõned põnevad tegevused, mis aitavad San Sebastiáni ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Konkreetne kultuuriprogramm selgub siis, kui kursuse kuupäevad lähenevad, kuid iga nädal pakub mõnda põnevat avastust.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on enamasti lisatasu eest.

Meie keelereisi viimastel päevadel leiab linnas aset ka San Sebastiáni rahvusvaheline filmifestival (20.09–28.09) — filmide vaatamine ja seeläbi keele arendamine on suurepärane alternatiiv harjumuspärastele kuulamisülesannetele. Festivali ajal kohapeal viibimine ja melust osa saamine on tingimata kustumatu kogemus!

Lisaks sellele pakub partnerkool veel mitmesuguseid valikulisi ühistegevusi:

Linnasisesed külastused (5–48€)

  • Piknik Santa Clara saarel, San Telmo ja Balenciaga muuseumi ning akvaariumi külastus , jalutuskäik Monte Urgullil, Monte Igeldo lõbustuspark 

Sportlikud tegevused (5–75€)

  • Surf, kajakisõit, jalgpall ja jalgpallistaadioni + spordimuuseumi külastus, salsatunnid

Poolepäevased ekskursioonid (19-45€)

  • Väikelinnade Hondarribia, Getaria, Zarautz ning Zumaia külastamine, kaunite maastikuvaadetega matk Monte Ulial

Ühepäevased ekskursioonid (45–72€)

  • Bilbao, Gernika, San Juan de Gaztelugatxe, Vittoria, Sara Caves ja Ainhoa, Pamplona ja San Fermin, Biarritz ja  S. Juan de Luz linnade külastamine

Baskimaa gastronoomia (7–85€)

  • Pintxo’de tuur, kokkamiskursus, siidrikoja külastus, tutvumine Txakoli veinitüübi ja Idiazabal’i juustuga, chocolate con churros proovimine 

Töötoad (10–39€)

  • Baski keele ja kultuuri tundmaõppimine, Jai Alai sporidala, mere– ja teadusmuuseumi külastus, traditsioonilise baski sõudmine.

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

MAJUTUS

Meie partnerkool pakub erinevaid majutuse variante — tee valik vastavalt enda eelistustele! Neil, kes armastavad suhtlust ning soovivad ka pärast tunde keelt soojas hoida ja kohalikega praktiseerida, on võimalik ööbida kohaliku perekonna juures, õppimaks lisaks keelele tundma ka kohalike igapäevaelu ning tutvumaks Baskimaa imelise ja koduse köögiga. Kes aga soovib oma kogemust teiste õpilastega või kohalikega jagada, saab seda teha, peatudes jagatud korteris. Neile, kes aga eelistavad õhtut rahulikult ja privaatselt veeta, pakub partnerkool võimalust ööbida ka ühiselamus.

Soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada. Kohtade arv on piiratud.

KODUMAJUTUS

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas: Koos hommiku- ja lõunasöögiga 335 € / inimese kohta

Lisaöö: 66 €

JAGATUD KORTER

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd: Ühekohalises toas 220 € / inimese kohta

Lisaöö: 39 €

ÜHISELAMU

Selle aasta märtsis avatud värskelt renoveeritud majutusasutus! Loe uue vanalinnas asuva ühiselamu kohta siit!

Standard tuba ühele

Ühele inimesele mõeldud privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele.

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt kaks kuud enne keelereisi algust. Pärast seda kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia. Kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid, siis grupijuhti Hispaania Majast kaasa ei tule, kuid partnerkooli hispaania keele kursuse ja sealse pakutud kulgtuuriprogrammiga saab liituda.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikul

Kuidas kohale saada?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, kogu inspiratsiooni nt veebilehtedel Skyscanner või Momondo. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

KUIDAS SAADA SAN SEBASTIÁNI?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

UUS! Grupiga keelereis San Sebastiáni toimub 2024. aastal esimest korda.

TUTVU KA TEISTE SIHTKOHTADEGA

Madridis 23- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september-5.oktoober 2024)

Málagas 4-8. november 2024 (reisikuupäevad 3-9. september 2024)

Kui need kuupäevad ei sobi Sulle, siis on võimalik minna ka muudel aegadel iseseisvalt. Märgi registreerimisvormis oma eelistatud kuupäevad ja sihtkohad!

Meil on partnerkoolid ka CádizisSevillas ja Valencias. Küsi lisa reisid@hispaaniamaja.ee

TULE AVASTA KOOS MEIEGA HISPAANIAT!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!