Keelereisid Málagasse, Lõuna-Hispaanias

Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd juba mitu aastat. Meil on partnerkoolid Málagas, Sevillas, Cádizis, Valenciasse, Madridis, Toledos ja San Sebastianis!  Tule õpi meiega hispaania keelt ka Hispaanias kohapeal!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid grupiga? Anna oma huvist teada siin!

HISPAANIA KEELE KURSUS MÁLAGAS

MIS? Hispaania keele kursus Hispaania Maja partnerkoolis Lõuna-Hispaanias. Kestus alates 1 nädal. Hispaania keele tunde on nädalas 20, lisaks võimalus osa saada kultuuriprogrammist ja kogeda ehtsat Hispaaniat!

MILLAL? 4.-8. november 2024 (reisikuupäevad 3.-9.november 2024)

HIND? 2024. aastal toimuvate keelekursuse hinnad Hispaania Maja õpilastele ja varem meie keelereisil osalenutele on 285 €. Kõikidele ülejäänutele 305 €. 

Soovi korral saad meie kaudu broneerida ka partnerkooli poolt pakutava majutuse, mille hinnad algavad 170€ nädal.

Rohkem infot Málaga, partnerkooli ja majutuse kohta allpool.

Loe keelereisist üldiselt lähemalt ja leia teised sihtkohad siin.

 

MALAGA

MÁLAGA

Málagat külastades tunned kindlasti linnast õhkuvat külalislahkust. Selle Vahemereäärse linna kliima kutsub Sind aastaringi õppima. Málaga on Picasso sünnikoht, siit leiab palju muuseume ja kultuuri, kuid samas ka suurepäraseid ostlemise kohti jne.

Málaga asub päikeserannikul (Costa del Sol). Linna ajalugu ulatub 2800 aasta taha, mis teeb Málagast ühe vanima püsiasustusega linnu maailmas.

Málagas on pehmed talved (jaanuari päevane temperatuur on 12-20 °C) ja kuigi suved on palavad, aitavad Vahemerelt puhuvad tuuled päikesepaistet nautida. See on üks väheseid linnu Euroopas, mis on aasta ringi “roheline”.

Sügis on Málaga külastamiseks suurepärane aeg – ilm ei ole enam suviselt kuum, kuid sooja suve on endiselt tunda, kui Eestis on juba sügiseselt rõske.

Hispaaniale kohaselt toimub Málagas palju festival, nende hulgas Málaga filmifestival, mis on pühendatud täielikult Hispaania filmidele.

Loe Málaga kohta lähemalt meie blogist

> Vaata blogist järgi ka 7 kohta, mida Málagasse reisides kindlasti külastada.

> Siia oleme kirja pannud veel 8 kohta, mida Málagas külastada.

Malaga keeltekool

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST MÁLAGAS

Meie partnerkool Málagas on üks paremaid hispaania keele koole riigis.


Hispaania Maja õpilased on seal ka enne õppinud ning tulnud tagasi rõõmsa ja enesekindlana. Meie partnerkool Málagas kuulub samasse perekonda meie partnerkooliga Cádizis ja Sevillas. Need koolid on kõik mõnusalt väiksed ja pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele.

Ja muidugi ei puudu keeleõppe juurest ka kultuuriprogramm, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida. Samuti annab keelekeskkonnas keele õppimine ja selle praktiseerimine lisaks julgusele uues keeles kõneleda ka lisamotivatsiooni seda keelt edasi õppida. Ja muidugi ei jää ka keeleoskus tulemata!

Hispaania keele kursus Málagas teeb sinu keeleoskusega imet!

ASUKOHT

Meie partnerkool Málagas asub vanalinnas aadressil Santa Lucia 7.
KURSUS_hispaanias

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist nädalas (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.15 (ajagraafik võib veidi nihkuda) ning kestavad kuni kell 13.00.

Mis on kursuse hinna sees?

Hinnale lisandub 30 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel nii Málagas, Sevillas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks igas partnerkoolides ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! 🙂 Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule, kuid kursus toimub partnerkoolis siiski.

PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Igal nädalal on plaanis mõned põnevad tegevused, mis aitavad Málagat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Konkreetne kultuuriprogramm selgub siis, kui kursuse kuupäevad lähenevad, kuid iga nädal pakub mõnda põnevat avastust.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on enamasti lisatasu eest. Kui Sa tuled Málagasse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

MAJUTUS

Pakume välja kaks majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Málagas asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada. Kohtade arv on piiratud.

KODUMAJUTUS

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas: Koos hommiku- ja lõunasöögiga 270 € / inimese kohta

Lisaöö: 50 €

JAGATUD KORTER

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd:Ühekohalises toas 207 € / inimese kohta

Lisaöö: 35 €


Käisime tihti kooli poolt välja pakutud tegevustest osa võtmas – nt veinikoolitus, flamenko vaatamine, ekskursioon linnas ja väljasõidud väljapool linna. Saime Hispaania Maja kaudu Málagasse tulnud inimestega väga hästi läbi – meid ühendas huvi hispaania keele ja kultuuri vastu, kuid ka meie ühine taust eestlastena.
Keelereisi Hispaania Majaga soovitan väga..

Katrin Lääne õppis 2021. aasta oktoobris-novembris kaks nädalat meie Málaga partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit.

Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt kaks kuud enne keelereisi algust. Pärast seda kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia. Kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid, siis grupijuhti Hispaania Majast kaasa ei tule, kuid partnerkooli hispaania keele kursuse ja sealse pakutud kulgtuuriprogrammiga saab liituda.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikul

Kuidas kohale saada?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, nt AirBaltic teeb Tallinnast otselende Málagasse. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

KUIDAS SAADA MÁLAGASSE?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

TUTVU KA TEISTE SIHTKOHTADEGA

San Sebastiánis 16-20.september  2024 (reisikuupäevad 15-21.september 2024)

Madridis 23- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september-5.oktoober 2024)

 

Kui need kuupäevad ei sobi Sulle, siis on võimalik minna ka muudel aegadel iseseisvalt. Märgi registreerimisvormis oma eelistatud kuupäevad ja sihtkohad!

Meil on partnerkoolid ka Cádizis, Sevillas ja Valencias. Küsi lisa reisid@hispaaniamaja.ee

TULE AVASTA KOOS MEIEGA ANDALUUSIAT!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!