Keelereisid Valenciasse, Hispaanias

Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd juba mitu aastat. Meil on partnerkoolid Málagas, Sevillas, Cádizis, Valenciasse, Madridis, Toledos ja San Sebastianis!  Tule õpi meiega hispaania keelt ka Hispaanias kohapeal!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid grupiga? Anna oma huvist teada siin!

HISPAANIA KEELE KURSUS VALENCIAS

MIS? Hispaania keele kursus Hispaania Maja partnerkoolis Hispaanias. Kestus alates 1 nädal. Hispaania keele tunde on nädalas 20, lisaks võimalus osa saada kultuuriprogrammist ja kogeda ehtsat Hispaaniat!

MILLAL? Oskad juba veidi hispaania keelt? Aastaringselt – siis kui sulle endale sobib. Oled päris algaja? Algajate kursused alustavad igal teisel nädalal – küsi meie käest lisa.

HIND? 2024. a algavad kursuse hinnad 285 € nädal. Soovi korral saad meie kaudu broneerida ka partnerkooli poolt pakutava majutuse, mille hinnad algavad 170€ nädal.

Rohkem infot Valencia, partnerkooli ja majutuse kohta allpool.

Loe keelereisist üldiselt lähemalt ja leia teised sihtkohad siin.

 

VALENCIA

Valencia on kosmopoliitne, maheda kliimaga Vahemere linn, kus seisavad kõrvuti ajalooline traditsioon ja kaasaegne uut moodi arhitektuur.

Valencia ei ole liiga suur, kuid samas on seal kõik olemas. Otseloomulikult on Valencias imekaunis vanalinn, kus on palju kohvikuid, restorane ja baare, kus päeva kohvi ja croissant’iga alustada, lõunaks paellat süüa ning õhtul veini või sangria süüa.

Linnast lookleb läbi vana jõesäng, kus on hea sporti teha või palmide ja apelsinipuude all piknikku pidada või raamatut lugeda. Ühes jõesängi otsas on Bioparc eksootiliste loomadega ja teisel pool ulmelise arhitektuuriga kunstide ja teaduse linnak Ciudad de las Artes y las Ciencias.

Valenciast ei puudu ka rand ja jahisadam. Päike paistab 300 päeva aastas, inimesed on sõbralikud ja avatud. See on ideaalne koht, kus hispaania keelt ja kultuuri tundma õppida

Loe Valencia kohta lähemalt meie blogist

> Kairi Helga õppis 2019. aastal ühe nädala meie Cádizi partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit ja siit.

LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST VALENCIAS

Meie partnerkool Valencias pakub tervikliku programmi, mis on loodud eesmärgiga aidata Sul suhelda tõhusalt hispaania keeles.

Koolil on kaasaegsed rajatised, mis asuvad ideaalselt kesklinnas ning nende õpetajad on äärmiselt pühendunud ja kogenud. Julgustame õpilasi osalema ka kooli korraldatud kultuuritegevustes.

See kaunis kool asub gooti stiilis “Palacio de los Fernández de Córdova” palees, mis asub Valencia vanalinna südames. Ajalooline hoone on hoolikalt renoveerinud, et peegeldada visiooni 21. sajandi keelekoolist, mis ühendab ajalugu modernsusega.

Keeltekool asub 11. sajandi araabia müüride asukohas, millest suur osa on säilinud ka hoone sees. Need iidsed müürid läbivad kooli ja klassiruume, luues atmosfääri, mis on täis ajalugu ja müstikat.

 

Kui õppimine kaunis ajaloolises paigas ei ole piisav, saavad õpilased nautida ka meie ühisalasid, lõõgastuda populaarsel siseõuel või päevitada hingematval katuseterrassil, kus on lamamistoolid, apelsinipuud ja jahutamiseks mõeldud dušid.

Valencia kool on ka ideaalne stardipaik Hispaania kultuuri ja gastronoomia tundmaõppimiseks. Seal on isegi spetsiaalselt ehitatud köögiklass toiduvalmistamise tegevuste jaoks.

ASUKOHT

Meie partnerkool Valencias asub vanalinnas aadressil C/ Caballeros 36.

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist nädalas (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 9.10 ning kestavad kuni kell 13.00 või pärastlõunati kell 14.10-18.00.

Mis on kursuse hinna sees?

Hinnale lisandub 25 € õppematerjalide eest.

PROGRAMM

Kui pool päeva õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Igal nädalal on plaanis mõned põnevad tegevused, mis aitavad Valenciat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Konkreetne kultuuriprogramm selgub siis, kui kursuse kuupäevad lähenevad, kuid iga nädal pakub mõnda põnevat avastust.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on enamasti lisatasu eest.

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!

MAJUTUS

Pakume välja mitu majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Valencias asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada. Kohtade arv on piiratud. (Hinnad võivad aasta lõikes olenevalt saadavusest veidi muutuda. Küsi üle.)

KODUMAJUTUS

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

6 ööd üheses toas: Koos hommiku- ja lõunasöögiga (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

JAGATUD KORTER

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

JAGATUD KORTER KESKLINNAS

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

JAGATUD KORTERID SAN DIONISIO

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

Resiolé Mercado Student house ÜHISELAMU

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

Standard tuba ühele

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

El Puerto residence ÜHISELAMU

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

Standard tuba ühele

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

Resiolé La Nave ÜHISELAMU

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

Standard tuba ühele

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)

Resiolé Boutique ÜHISELAMU

Avatakse 2024. aasta keskel.

Standard tuba ühele

6 ööd: Ühekohalises toas (küsi hinda) / inimese kohta

Lisaöö: (küsi hinda)


See aasta oli järjestikku juba kolmas Hispaanias õppimas käia. Iga kord on kogemus väga positiivne olnud, nii ka nüüd. Olen alati valinud peremajutuse, et ikka rohkem näha ja kogeda.

Loe meie blogist Liina keelereisi kogemusest Valencias.

Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt kaks kuud enne keelereisi algust. Pärast seda kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia. Kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid, siis grupijuhti Hispaania Majast kaasa ei tule, kuid partnerkooli hispaania keele kursuse ja sealse pakutud kulgtuuriprogrammiga saab liituda.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikul

Kuidas kohale saada?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, vaata inspiratsiooni nt veebilehtedelt Skyscanner ja Momondo. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

KUIDAS SAADA VALENCIASSE?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: reisid@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

Viimane grupireis Valenciasse toimus 2024. aasta kevadel. Soovid Valencia partnerkoolis iseseisvalt õppida? Hispaania keele kursused alustavad igal nädalal. Registreeru või võta meiega ühendust reisid@hispaaniamaja.ee

TUTVU KA TEISTE SIHTKOHTADEGA

San Sebastiánis 16.-20.september  2024 (reisikuupäevad 15.-21.september 2024)

Madridis 23.- 27.september  2024 (reisikuupäevad 22.-28.september 2024)

Toledos  30. september –  4. oktoober 2024 (reisikuupäevad 29.september – 5.oktoober 2024)

Málagas 4.-8. november 2024 (reisikuupäevad 3.-9. september 2024)

Kui need kuupäevad ei sobi Sulle, siis on võimalik minna ka muudel aegadel iseseisvalt. Märgi registreerimisvormis oma eelistatud kuupäevad ja sihtkohad!

Meil on partnerkoolid ka Cádizis ja Sevillas. Küsi lisa reisid@hispaaniamaja.ee

TULE AVASTA KOOS MEIEGA HISPAANIAT!

Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!